MB1 kampioen 2e klasse 2e helft seizoen 23/24

MB1 is kampioen 2e klasse! 🏆
Voor de tweede keer dit seizoen (‘23/‘24) zijn de meisjes B1 kampioen! Wat een prestatie! Na de eerste helft promoveerden ze naar de tweede klasse, een nieuwe uitdaging. Met veel plezier wonnen ze wedstrijd na wedstrijd en afgelopen woensdag 3 april speelden ze de kampioenswedstrijd in Hoeflo. Ouders, familie en vrienden zijn naar Harfsen gekomen om de meiden aan te moedigen. Ze speelden een bloedfanatieke wedstrijd tegen Dash Vorden. Onder leiding van coach Nande Vrielink en assistent coach Thymen Greutink wisten de meiden de focus te houden en te winnen met 4-0. Voldoende punten voor kampioenschap. Na de wedstrijd werd het team gehuldigd en ontvingen ze hun medaille en Nevobo-kampioensschaal. Daarna kregen ze in de kantine van de vereniging een rondje bitterballen met wat fris. Gefeliciteerd meiden! 🥇

Media