Schrijf je in voor Paasvolleybal 2024!

Hallo paasvolleyballers,

Wij van V.V. Forza Harfsen-Laren, willen jullie graag weer uitnodigen om mee te doen aan het jaarlijkse paasvolleybaltoernooi op tweede paasdag in Hoeflo, Harfsen! Dit jaar valt dat op maandag 1 april. Iedereen kan en mag mee doen. Verzamel dus je familie, vrienden, buren, collega’s of wie dan ook en kom gezellig volleyballen!!

Een team bestaat uit minimaal 6 en maximaal 11 spelers. Om het zo eerlijk mogelijk te houden, gelieve niet meer dan 2 competitie spelende senioren volleyballers per team in het veld. Je kunt je opgeven door je teamnaam en contactgegevens van de aanvoerder te sturen via de mail: paasvolleybalforza@outlook.com of via de app: 0627597902. De kosten zijn 30 euro per team.

Zorg dat je je hebt ingeschreven vóór zondag 24 maart!

Graag tot dan!

Paasvolleybalcommissie V.V. Forza

Media