Pietentraining bij de CMV

         

Afgelopen dinsdag 29 november is de CMV training onder leiding van Laura Rekers weer verrast door twee Pietjes. Deze MB2 Pietjes hebben er weer een mooi feestje van gemaakt. Alle kinderen kregen een kleine attentie en mochten volleyballen met de Pieten.

Daarnaast was dit de laatste CMV training met Laura Rekers. Laura heeft altijd met veel plezier en overtuiging de trainingen voor de jongste leden van v.v. Forza verzorgd. Zij volleybalt zelf in DS1. Ook is zij enthousiast muzikant en heeft zij een drukke baan. Om deze redenen zullen haar trainingen per 1 december 2022 overgenomen worden door Senna Keizer (DS2) & Meike Jimmink (DS3). Deze enthousiaste speelsters hebben al heel wat assistent-trainingsuurtjes bij diverse teams erop zitten. Zij zijn waardevolle opvolgers van Laura Rekers.

De CMV-trainingen zullen per 1/12 verschuiven van de dinsdagavond naar de woensdagavond van 18.15-19.15u in de Braninkhal, Laren.

Wij willen Laura ontzettend bedanken voor de afgelopen jaren. De kinderen en ook de ouders hebben van jou genoten!