Paasvolleybaltoernooi 18 april 2022

Hallo Paasvolleyballers,

Wij, de paasvolleybalcommissie van v.v. Forza Harfsen-Laren, willen jullie graag weer uitnodigen om mee te doen aan het jaarlijkse paasvolleybaltoernooi op tweede Paasdag in Hoeflo, Harfsen! Dit jaar valt dat op maandag 18 april. Iedereen kan en mag mee doen. Verzamel dus je familie, vrienden, buren, collega’s of wie dan ook en kom gezellig volleyballen!! Een team bestaat uit minimaal 6 spelers en om het zo eerlijk mogelijk te houden, gelieve niet meer dan 2 competitie spelende volleyballers per team in het veld. Het inschrijfformulier vind je op www.vvforza.nl. Deze mag je invullen en inleveren via de mail: paasvolleybalforza@outlook.com of via de app: 0627597902.
De kosten zijn 25 euro per team.

Voor de basisschooljeugd is er een ochtendprogramma, hiervoor mag je je individueel, als tweetal, drietal of viertal aanmelden. We spelen 3×3 of 4×4, afhankelijk van de opgaven. Je kunt je heel makkelijk aanmelden door een mailtje of een appje te sturen naar bovenstaand adres/nummer. De kosten zijn 2 euro per kind.

Zorg dat je je hebt ingeschreven vóór vrijdag 8 april!

Graag tot dan!
v.v. Forza

Paasvolleybal inschrijfformulier

 

Media