wedstrijdverslag dames 4 | Dames 4

Ga naar de pagina van Dames 4

Dames 4 naar Rietmolen

Rivo begon als “de brandweer” aan de wedstrijd. We konden daar in de 1e set (te) weinig tegenover zetten. Teveel directe punten van de lange meiden uit Rietmolen. Toen we eenmaal met de nodige vechtlust overal een hand of arm onder konden krijgen begon het beter te lopen.

Jammer dat we net niet de 2e set over de streep konden trekken.

De 3e set nog maar eens het vuurtje opstoken🔥 Kost allemachtig veel energie, maar het leverde wel de setwinst op. Er werd goed verdedigd,  slim verdeeld en naar hartelust aangevallen. Gewoon een verdiend punt!

Helaas konden we het niet doortrekken in de 4e set. De kolen waren op, het vuurtje werd langzaam aan geblust door Rivo.

Vrijdag spelen we thuis om 19.00 uur.

Graag tot ziens🙋‍♀️

Media