Plus Beuzel spaaractie

LAREN – Na een jaar vol maatregelen en beperkingen organiseert PLUS Beuzel dit najaar een sympathieke spaaractie waarmee ze het verenigingsleven in Laren een steuntje in de rug willen geven.

Van zondag 5 september tot en met zaterdag 13 november 2021 kunnen klanten van PLUS sponsorpunten sparen voor geselecteerde clubs en verenigingen in hun buurt. Hoe meer sponsorpunten een club of vereniging verzamelt, hoe meer euro’s hun club of vereniging ontvangt. De deelnemende clubs en verenigingen mogen het bedrag dat door klanten bij elkaar gespaard is, naar eigen inzicht besteden. Denk bijvoorbeeld aan de aanschaf van materialen, onderhoud van het clubhuis of een activiteit voor de leden.

De PLUS supermarkten staan midden in de maatschappij en leveren graag een positieve bijdrage aan de samenleving. Niet voor niets is PLUS voor de zevende keer op rij uitgeroepen tot Meest Verantwoorde Supermarkt. “Wij vinden het dan ook belangrijk de lokale gemeenschap te ondersteunen”, zo laat men weten.

Media