Eastereggs

Geen paastoernooi, maar online paaspubquiz!

Helaas kan dit  jaar het paasvolleybaltoernooi voor de tweede keer op rij niet doorgaan. Wij vinden dit ontzettend jammer en hebben daarom een alternatief bedacht. Een online pubquiz! Op Eerste Paasdag, 4 april, zullen wij jullie online onderwerpen aan allerlei vragen en raadsels. De pubquiz is voor jong en oud, deelname is gratis en je hoeft geen lid te zijn om mee te mogen doen! Wij zullen starten rond 19:30. Aan het einde van de avond zullen we de ranking opmaken en zijn er mooie prijzen te winnen!

Net zoals ieder jaar is de familie Klumpenhouwer van Jan Klumperhouwer verhuur bulldozers en grondverzetmachines weer onze trouwe sponsor, waarvoor heel veel dank!

Doe je mee? Stuur dan voor 28 maart even een appje naar 0627597902 of een mailtje naar: paasvolleybalforza@outlook.com.

Vriendelijke paasgroet en hopelijk tot dan!

Organisatie paasvolleybaltoernooi Forza

Aniek, Jelke, Femke en Dianne

Media